Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Topics - Keic

Pages: [1]
1
Myyk / M: Axial Wraith ja SCX10
« on: February 22, 2017, 04:19:54 PM »
Müügiks siis pealkirjas mainitud kaks masinat.


Kaasa tuleb 4 kanaliga Radio Link RC3S pult, originaal kere, sisu ja hunnik plastik detaile mis aja jooksul asendatud metall osadega.
Autol on küljes 35T harjadeta mootor koos teras pinnioniga, alu. käigukast koos terasest hammakatega, metallist kardaanid, 3Racing vints(vajab veel elektroonikaga ühendamist), veljed on alumiiniumst beadlockid, kõik silla osad vahetatud metalli vastu. Aku majutamine on ette otsa kolitud ja sinna mahtus ilusasti ära 3S 2200mah aku. Kogu masin on veekindlaks tehtud ja jääb ka üleni vee all olles ellu.
Hinnaks: 375€


Kaasas Axiali originaal 2ch pult ja peotäis plastik jubinaid mis välja vahetatud.
Autol hetkel peal 55T harjadegamootor mille otsas siis teras pinnion, alu käigukast koos terasest hammakatega, MIP metall kardaanid, alu beadlockid, sillad hoiab paigal Axiali originaal alu vardad. Ja nagu eelminegi masin ei karda ka see vee all sõitmist.
Hinnaks: 275€

Veel pildimaterjali: https://www.upload.ee/gallery/13786/Axial_Wraith_Spawn.html

Asukohaks: Pärnu
Kontakt: PS

2
1.9 ja 2.2 projektid / Axial Wraith Spawn
« on: March 05, 2015, 09:13:37 PM »
Tekkis mõte siia kirja hakata panema oma masina elulugu. Nimelt sai peale pikka kaalumist tellitud pealkirjas mainitud aparaat. Nädalake ootamist ja Saksamaalt ta minuni jõudiski. Akudeks sai valitud Turnigy 3S LiPo 2200mAh.
Rõõmu jagus nii umbes 6 aku jagu kuni stock mootor ei pidanud enam 3S jõule vastu ära lõpetas oma tegevuse.

Pole hullu, kuna varem sai õnneks tellitud juba uus moto 55T YeahRacing Hackmoto. Eks näis kaua see odavus 3S-le vastu paneb.
Samas avastasin ka, et 3-l veljel on kodarad järele andnud.

Selle vea parandamiseks sai esialgu kodaratele tahapoole juurde lisatud plastiku parandamis EPO liimi, et nad oleks veidi jämedamad ja peaks veel mõnda aega vastu ikka.
Lisaks muidugi on natuke kaalujaotust parandatud. Aku viisin ette, tänu millele tuli ka kapot välja lõigata et ligi pääseda. Elektroonikale sai ka alumiiniumist alused tehtud ja külgedele need kinnitatud.

Servo ja ESC on uputatud PlastiDip nimelise aine purki, et nad saaks endale veekindla kihi ja kannataks ka allvee väljakutseid (tootja kuidugi kirjutab nende kohta waterproof ja water resistant kuid netist uurides pole asi nii roosiline). Siiani pole veel päris vee alla saatnud kuid pori ja vett on saanud küll.

3
Ost / O: 2S LiPo
« on: April 18, 2015, 02:59:16 PM »
Ehk on kellegil kusagil üle 2S LiPo akusid. Mahutavuselt võiks olla 2000mah ja suurem kuid hea hinnaga võib pakkuda ka väiksemaid.

Pages: [1]