Author Topic: ArpR Axial SCX10.2 Jeep Grand Cherokee  (Read 2822 times)

ArpR

  • crawl team
  • *
  • Posts: 1
  • Lind õhus, kala vees
    • View Profile
ArpR Axial SCX10.2 Jeep Grand Cherokee
« on: February 19, 2019, 11:22:04 PM »
Tervist!
  Vot selline masin sai omale elamisse juurde võetud, kuupäevaks 27. August 2018. Miks just see? Axial juba pikalt meelejärgi olnud ja minujaoks jäi nende tootevalikust silma üks ja ainus- Grand Cherokee. Lisaks on Cherokeel juba ostes metallist linkid, mitmeosalised sillad ja ees universalid. Valikuga väga rahul, üks lemmikumaid masinaid kogu mudelipargist. Suhteliselt alguses sai juurde lisatud ka ledkit, et veidi reaalsem välja näeks.




Kohe päris alguses jäid mind häirima tehasestanged, millele Viljar rohtu leidis. Uued stanged 3d-prinditud ning need ei jää nii kergelt igale poole kinni, nagu tehase suured kolakad jäid. Väike asi aga üsna suur muutus auto ronivuse poolelt.




Kuna tehasest tulev muster on üsna peene ja rehv ei ole just kõige pehmem, siis jäid rehvid minu jaoks veidi lahjaks. Asenduseks sobisid Proline Hyraxid koos SSD Steel velgedega. Kuna viimasel ajal pole sõitma väga jõudnud, siis ei oska kommenteerida kui hea valiku ma tegin. Netist sirvides peaksid mitmekesisele maastikule hästi sobima.




Servoks sai hetkel RJX FS-0521HV, millel on 21.3kg jõudu ja kiiruseks 0.05sek. Kahjuks ei ole ta küll veekindel. Et kogu servo potentsiaali ära kasutada võtsin abiks Castle 2.0WP bec.




Mis plaanid veel on? Kindlasti tuleks linkide munakad uued panna, sest tehasest on need plastikust. See ilmselt ongi hetkel prioriteet. Ka keskmised veovõllid võiks uhkemad panna, aga see ei ole nii oluline. Pikemas perspektiivis võiks ühe samasuguse kesta veel värvida, vaid teist värvi.

ArpR

villu18

  • crawl team
  • *
  • Posts: 768
  • I'm born to crawl
    • View Profile
Re: ArpR Axial SCX10.2 Jeep Grand Cherokee
« Reply #1 on: February 26, 2019, 06:48:02 PM »
Kenad stanged tõesti ;D
Scale ;)

tikka

  • crawl team
  • *
  • Posts: 37
  • Labadega rehvid!
    • View Profile
Re: ArpR Axial SCX10.2 Jeep Grand Cherokee
« Reply #2 on: March 02, 2019, 07:23:02 PM »
Mis plaanid veel on? Kindlasti tuleks linkide munakad uued panna, sest tehasest on need plastikust. See ilmselt ongi hetkel prioriteet. Ka keskmised veovõllid võiks uhkemad panna, aga see ei ole nii oluline. Pikemas perspektiivis võiks ühe samasuguse kesta veel värvida, vaid teist värvi.
Kui uue kere teed, siis mis vanaga plaanis. Kui terve ja lahti tahad saada, siis ma oleks üks võimalik huviline. Lisaks huvitaks stock stanged ja CMS komponendid ja akuraam ka. Cherokee kit versiooni peale oled mõelnud? Saaksid värvimata kere, katuseraami, sujuvamate üleminekutega liigendid, võimaluse tuunida käigukasti kahekäiguliseks. Saaksid kõik praegusele masinale paigaldatud tuuning komponendid ja vajaliku elektroonika uuele ümber tõsta ja kohe uued munakad ka paigaldada. Minu huvi oleks saada omale SORRCA Class 1 masin ehk siis eelkõige raami küljes olev servo, tuuleklaasi laiused stanged ja ilma dovetail modifikatsioonita kere. Kit versiooniga tulevad plastist munakad võtaks ka siis endale.

ArpR

  • crawl team
  • *
  • Posts: 1
  • Lind õhus, kala vees
    • View Profile
Re: ArpR Axial SCX10.2 Jeep Grand Cherokee
« Reply #3 on: March 07, 2019, 04:20:22 PM »
Müügiks ei ole midagi, kõik jääb omale varuks. Lisaks ei näe ma KIT variandil minu kasutuses eeliseid, sest kahekäiguline kast lisab lisadetaile ning munakakuule pole raske uusi tellida, kui ma neid vahetama hakkan. Mulle meeldib kui auto on lihtsa disainiga, mida vähem tükke seda parem. Ostsin meelega RTR variandi, et seda vastavalt vajadusele jooksvalt uuendada saaksin.

Vahepeal sai metsas ka müramas käidud, peab tõdema, et Hyraxid liiguvad väga hästi. Võin julgelt soovitada.



ArpR