Author Topic: TrailBuster HonCho  (Read 4342 times)

Tenel T.

  • crawl team
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
TrailBuster HonCho
« on: October 25, 2014, 10:50:29 PM »
Tere taas,

Minu viimasest projektist (fj cruiser) on väga palju aega möödas, kuid loodan et see pole kuidagi mu tehnilistele oskustele mõjunud. Tükk aega oli plaanis miski toorik endale soetada, kuid polnud sobiva hinnaga eksemplari müügis ja nii koguaeg lükkus see ost edasi. Kuid nüüd on saabunud hetk kus minust on jälle saanud selle foorumi liige. Nimelt soetasin kõigile tuttava Honcho, siinkohal tänud Tarmole. Mingit ulmekiirusel projekti siit oodata pole, vaid ehitan siis kui on vaba aega ja tahtmist ja vahendeid.

Plaanidest niipalju, et esialgu tahan asja sõitma saada, ja siis hakkab vägevaid asju juurde panema ja masinat edevamaks muutma.

Toorikust pole väga midagi rääkida, nagu eelpool mainitud siis kõigile tuttav masin. Mootor on toodud ninapeale ja nipetnäpet asju on veel tehtud. Kellel 1.9 või 1.55 mõõdus rattaid pakkuda siis tuld.

Lisan ka mõne pildi et teema kirevam oleks.

Arvamused/kriitika teretulnud.





Duratra Ventetta TC | Lipo | 2.4 gHz Spektrum | LRP
Losi Mini Desert buggy

Tarmo T.

  • crawl team
  • *
  • Posts: 947
  • Metal Maniac
    • View Profile
    • TTO Metals
Re: TrailBuster HonCho
« Reply #1 on: October 26, 2014, 09:28:03 AM »
Niipalju mainin ära, et kuskilt sillast on mingid 2 laagrit puudu. Praegu tuli meelde.
Äkki oli esisilla nukkides?
Muidu mul on 1.9 rahve pakkuda.
Summit::4S
XR-10::3S::DX7

Tenel T.

  • crawl team
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
Re: TrailBuster HonCho
« Reply #2 on: October 26, 2014, 10:39:41 AM »
Quote
Niipalju mainin ära, et kuskilt sillast on mingid 2 laagrit puudu. Praegu tuli meelde.
Äkki oli esisilla nukkides?
Muidu mul on 1.9 rahve pakkuda.
Eks piilub ehituse käigus. Ma tahaks komplektina osta rattaid ja velgi. Võivad mingid tavalised flat ironid ka olla.


Duratra Ventetta TC | Lipo | 2.4 gHz Spektrum | LRP
Losi Mini Desert buggy