Author Topic: Good news everyone ... crawl.ee  (Read 1128 times)

Daniel

• Administrator
  • Newbie
    • View Profile
Good news everyone ... crawl.ee
« on: November 04, 2011, 09:22:05 AM »
RC.BG.EE admistratiivne pool on saanud hakkama millegi uuega :P
Meie haldusesse on tulnud uus domeen crawl.ee

RC.BG.EE ainuke eesmark on olnud siiani pakkuda meie väiksele rahvale infot meie hobi kohta ja
jagada oma projekte teistega ning me siiralt usume et uus domeen lihtsustab seda tulevikus veelgi.
Tulevikus näen ma et võiks kolida uuele aadressile ning veidi tänapävastada oma logo,
foorumi disaini kui ka laiendada adminnide ridu ja sellest tulenevalt ka võistlejate omi :)
Peale 7 aastast eksisteerimist pole põhjust karta aga et midagi ära kaob - pigem vastupidi ...
me näeme tulevikus hulgi uusi asju tulemas, näiteks nii digitaalseid kui rahvusvahelisi võistlusi: soomes, norras saksamaal ... jne.

Me oleme alati avatud uuenduslikele ideedele või lihtsalt soovitustele - kindlasti jagage neid !

Hetkel on crawl.ee suunatud meie pealehele - kui selles toimub mingeid muudatusi siis
kindlasti anname sellest siin pikalt ette teada ( sellest ka väike muudatus foorumis )

RC.BG.EE / crawl.ee
Admin [smiley=pop.gif]

krizzu

• Newbie
  • *
    • View Profile
Re: Good news everyone ... crawl.ee
« Reply #1 on: November 04, 2011, 03:32:42 PM »
uuendused on alati toredad. Mulle endale suht meeldivad need sõnumid kuupäeva all, ka neid võiks uuendada aga mitte ära kaotada. Muidu [smiley=2thumbup.gif]
traxxas slash 2wd, slash 4x4, asso rc18r/b, defender 90, losi ten-scte

Heido

• Newbie
  • *
  • Rocks!
    • View Profile
« Reply #2 on: April 19, 2012, 12:59:26 PM »
Mis plaanid sul logoga on? Kas muutub ainult tekst?

Muuseas on vaba ka selline domeen kui rccrawler.ee  ;)
Berg 2.2m
HPI E-Savage
HPI Blitz SCT

Daniel

• Administrator
  • Newbie
    • View Profile
« Reply #3 on: April 19, 2012, 03:16:24 PM »
Ainult teksti vahetada oleks lihtne ... aga mulle tundub et praegune logo on juba
veidi aegunud ja vajaks tänapäevasemat kujundust (lyhidalt firmware upgrade 2.0 )  [smiley=wrenchin.gif]

st. täiuslikkust on raske täiustada ... aga see ei keela meil fantaseerimast  - kui Monalisal oleks vuntsid ... või Salvador Dali maalil Androidiga kellad ...

Heido

• Newbie
  • *
  • Rocks!
    • View Profile
« Reply #4 on: April 19, 2012, 04:56:23 PM »
Ainult teksti vahetada oleks lihtne ... aga mulle tundub et praegune logo on juba
veidi aegunud ja vajaks tänapäevasemat kujundust (lyhidalt firmware upgrade 2.0 )  [smiley=wrenchin.gif]

Mulle isiklikult tänane logo väga meeldib (särgid pole ka veel läbi kantud  ;D) Kindlasti on see ka originaalsem, kui lihtne maasturi või crawleri profiil.
Berg 2.2m
HPI E-Savage
HPI Blitz SCT

Daniel

• Administrator
  • Newbie
    • View Profile
« Reply #5 on: April 19, 2012, 06:58:46 PM »
paanikaks pole põhjust ... Geko/Konn ei kao kuhugi
põhimõtteliselt isegi kujundus väga ei muutu ... lihtsalt ilusam.  :)

Daniel

• Administrator
  • Newbie
    • View Profile
« Reply #6 on: April 20, 2012, 08:09:59 AM »
[split] [link=http://rc.bg.ee/forum/YaBB.pl?num=1334861632/0#0][splithere][/link][splithere_end]