Author Topic: Axial SCX CF100 Kustom Cruiser  (Read 3641 times)

Rom

• crawl team
  • *
  • ClayPitRC
    • View Profile
Axial SCX CF100 Kustom Cruiser
« on: July 31, 2009, 07:39:31 PM »
Tänu Riho (karamell) halvale eeskujule potsatas ka minu postkasti üks täiesti juhuslik SCX scale kit. Veeretasin teist nii oma paar nädalat sõrmede vahel, kuni Baltimaade meistrivõistlusteni offroadis. Nimelt siis oli võistluspäevadel palju vaba aega ja seda vaja kuidagi asjalikult täita. Võtsin kiti kaasa ja panin pauside ajal ta enamvähem kokku. Lisaks niisama tore olemise kõrval on mudelil ka esindusfunktsioon. Nimelt jääb ta mul poele näidismudeliks. Seda eriti just piltidel nähtav kerega. Välirännakuteks kasutan ilmselt juba varem plaanitud Land Cruiseri kere.
Praegu on erinevuseks stock kitiga võrreldes veljed, mis muidu on hõbedased ja roheliste lukustusrõngastega, mul aga olid juba varem valged veljed tumehallide rõngastega, mis ka alla läksid.

Edasised plaanid on hetkel üsna segased. Põhitöö seisab ees Land Cruiseri kerega, millel esiosas laiutab suur auk. Lõikasin välja kogu kapotialuse ja porilaudade vahelise tüki, sest see pold selline nagu LC tegelikult on. Sinna vaja ilmselt stüreenist uus esiots teha. Lisaks on mul täielik kinnisidee, et ühel õigel autol peavad olema rattakoopad. mind metsikult häirib kui läbi rattakoopa auto katust näeb, see ei lähe kohe üldse mitte. Seega tahaks teha nii, et auto põhja alt läbipaistev ei oleks.
Land Cruiseri tarvis on plaan kokku keevitada torudest bumper ette ja lisaks muidugi katuseraam ja kilodeviisi skaalavidinaid.

Loomulikult toimus väike tubane fotosessioon, mille tulemus on siin:

ja ülejäänd siin http://s200.photobucket.com/albums/aa170/R0mm/Axial%20SCX/
« Last Edit: July 31, 2009, 09:23:48 PM by R0mm »
NoCrawler :: Novak Goat :: DX3R :: NeedScale
Otsid RC mudeleid? Vaata siia  ClayPit RC

puusepp

• Guest
Re: Axial SCX CF100 Kustom Cruiser
« Reply #1 on: July 31, 2009, 09:11:29 PM »
Alati noritakse nooremate kallal.
oleks vaid minu kere nii ilus.

Daniel

• Administrator
  • crawl team
    • View Profile
« Reply #2 on: August 01, 2009, 12:01:10 PM »
alustuseks : welcome to scale world :)

Hea algus - aga pakun et klientidele näitamiseks pead teise stock SCX juurde ostma - sest kui yhte kere hakkad ehitama  ja teed sellele lisavarustust siis pole kere vahetus enam hiljem nii lihtne.

PS. styreeni osta hulgi ebayst - saad way odavamalt kui Kullost lehe haaval ostes - ja ära kulub varem või hiljem ;)

Tarmo T.

• crawl team
  • *
  • Metal Maniac
    • View Profile
    • TTO Metals
« Reply #3 on: August 01, 2009, 12:21:13 PM »
Vääääga kena masin. Mind huvitab see, kuidas sa said kere nö semi-transparent värvi. Veljed on välimuse järgi vist samad 1.9 mis minu scale masinal. Väga kenad valged. Stüreeniga on nii, et kel huvi siis mul on plaanis tellida veidi suurem kogus. Võiiks ju teha ühistellimise.
Summit::4S
XR-10::3S::DX7

Rom

• crawl team
  • *
  • ClayPitRC
    • View Profile
« Reply #4 on: August 01, 2009, 01:14:41 PM »
Stüreeni on kindlasti vaja! Praegu proovin käe harjutamiseks teha sisustust papist, hiljem võivad need tükid jääda lihtsalt [ch382]abloonideks.

Värv on vastu valgust veidi läbipaistev, kuna ma panin ainult 3 kihti ja kumab läbi natuke tõesti.

Kerede vahetamine võib edaspidi probleemiks saada küll kui ühe kere järgi asi ära detailiseerida, uid katsun teha nii, et suurem osa kerespetsiifilisi asju on kerega ühes tükis eemaldatav.

Tarmo, sa võid julgelt nelle stüreenipaki ära tellida, siis pärast jagame neid lehti ja raha.

Rom

• crawl team
  • *
  • ClayPitRC
    • View Profile
« Reply #5 on: January 24, 2010, 04:30:39 PM »
Vahemärkusena oleks mõistlik ilmselt mainida, et antud mudel on nüüd leidnud omale uue ja tundub et igati hea kodu Pärnus. Minul saab kindlasti tulevikus olema mõni uus Scale projekt, kuid hetkel veel väga konkreetseid plaane ei ole.