Author Topic: GorillaMaxx Revo  (Read 6352 times)

Daniel

• Administrator
  • Newbie
    • View Profile
GorillaMaxx Revo
« on: May 21, 2007, 09:32:48 AM »
Mitte just crawler aga sellegipoolest monster lahe projekt  8-)
ehk siis synni poolest Traxxas Revo + Gorillamaxxi Revo raam ning Traxxas E-maxxi käigukast
koos hetkel originaal brushed 550 Titan 14v mootoritega.

Omanik ehk räägib ise edasi mis olemas ja mis tulemas.

mõned bashimise pildid kah  ;)

benjy

• Guest
Re: GorillaMaxx Revo
« Reply #1 on: May 21, 2007, 01:19:32 PM »
Tulevikus saab see masin omale Feigao 8xl mootori ja Quark 125b esc. Need on ka pildil kenasti näha :) Plaan on kasutada a123 m1 elementidest akusid. Ilmselt tuleb emaxxi käigukasti asemele midagi madalamat, näiteks http://www.rc-monster.com/proddetail.php?prod=RCMV2slipperential

Emaxxi stock titanid kuumenesid väga kähku üle, ilmselt on masin tunduvalt raskem tavalisest emaxxist. Plaan on stock lingid alu linkide vastu vahetada. Käigukasti asemel kergema slipperentiali kasutamine peaks ka kaaluvähendamisele kaasa aitama. Kerehankimine läks veidi õnnetult, pildipeal olev kere on kahjuks liiga pikk ja masinale peale ei mahu.

Daniel

• Administrator
  • Newbie
    • View Profile
« Reply #2 on: August 13, 2007, 11:05:32 AM »
Nõuan uuendusi  ;D

benjy

• Guest
« Reply #3 on: August 15, 2007, 05:57:03 PM »
Jaha :) Fotokat mul kahjuks pole ja seepärast pilte ei saa. Aga masin on nüüd quark 125b esc ja tundmatu feigao mootoriga. Lisaks on pandud quarki digital bec. Tippkiirus on kuskil 50 kmh kanti jäänud, kiirendus on üsna jõhker. Mul õnnestus juba üks robinsoni spur üles sulatada...

benjy

• Guest
« Reply #4 on: September 06, 2007, 03:21:04 PM »
Selle masinaga on vahepeal veidi tööd tehtud ja katkiläinud osi tugevamate vastu välja vahetatud. Revo plastikust poolteljed ei pea eriti hästi vastu, nagu pildilt näha:

Asemele said Traxxase terasest cvd-d. Eks siis näeb kuidas nad vastu peavad. Mureks on veel feigao mootor, mis kipub üle kuumenema. Selle vastu aitab loodetavasti neu 1515. Üks kena pilt ka :)

Ning paar pilti masina kere alt ka:

« Last Edit: September 06, 2007, 03:31:02 PM by benjy »

benjy

• Guest
« Reply #5 on: September 07, 2007, 12:23:22 AM »
Täna sai siis revot uuesti proovitud ja juhtus see mis juhtuma pidi, katki läks uus pooltelg. Seda ma poleks osanud küll arvata, et traxxase pin-ide keerme peal olev värv on threadlockina väga sitt  :(
Niiet soe soovitus minu poolt, kasutage ikka keermeliimiks mõeldud sodi, suvaline värvilärakas pin-e kinni ei hoia.

benjy

• Guest
« Reply #6 on: May 21, 2008, 07:28:40 PM »
Nii, uue hooaja alguseks saabus revole uus esc, nimeks on monster. Sööb akusid ja ülekandeosi. Omab mitut erivärvilist silma.

Tarmo T.

• Newbie
  • *
  • Metal Maniac
    • View Profile
    • TTO Metals
« Reply #7 on: August 27, 2008, 01:27:50 PM »
Mis huvitavad rehvid ning veljed su sõidukil all on?
Summit::4S
XR-10::3S::DX7

Daniel

• Administrator
  • Newbie
    • View Profile
« Reply #8 on: August 27, 2008, 02:13:47 PM »
Need pildil on Gmade crawleri originaalid - ( veljed vääga haprad )
Hetkel sõidab see masin proline 40 paddle rehvidega.

benjy

• Guest
« Reply #9 on: October 15, 2008, 10:33:12 AM »
jah, üsna pask velg oli, pudenesid rõõmsalt laiali. Aga pole hullu, mul on nüüd terve valik proline väärt nodi.